Skydiving Nursery Logo

Tandemový seskok

Volný pád - to se nedá popsat, to se musí zažít !

to se musí prozit

Co je tandemový seskok:

Především neuvěřitelná dávka adrenalinu !!!

VOLNÝ PÁD - nedá se popsat a ničím nahradit. Už samotná představa nenechává člověka klidným, zvyšuje tep a uvolňuje adrenalin. Seskok může absolvovat téměř každý. Jediné co potřebujete, je touha prožít neobvyklé dobrodružství. Prožijete okamžiky, o kterých mnoho lidí ani netuší a zkušenost nelze předat.

Volný pád je vrchol adrenalinového opojení, které může člověk zažít. Z výšky 3000 - 4000 metrů si prožijete překrásných 35 až 55 sekund volného pádu při rychlosti okolo 200 až 260 km/h. Po této explozi adrenalinu máte před sebou KLIDNÝ LET na klouzavém padáku po dobu 5 až 7 minut, který můžete do výšky 300 m sami řídit ve společnosti zkušeného, profesionálního tandem pilota.

Na čem se skáče:
Výška seskoku 
3000 - 4000 m
Otevření hlavního padáku 1500 m
Doba volného pádu 
35 - 50 s
Rychlost volného pádu 180 - 210 km/h
Klesání na otevřeném padáku 5 - 7 min

Příprava k seskoku:
K tandemovému seskoku není třeba žádný výcvik ani lékařské prohlídky, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se o Vás postaráme. Seskok může absolvovat kdokoli ve věku od 8 do 100 let a maximální váze 115 kg (vyjímky jsou po konzultaci možné). Po krátké, asi patnáctiminutové instruktáži, během které Vám tandempilot vysvětlí vše důležité, si obléknete naši kombinézu a ustrojíte se do speciálního postroje pro seskok. Na oči dostanete ochranné brýle.

Bezpečnost seskoku:
Jistě Vás zajímá, jaké riziko Vám hrozí ?! Parašutismus se řadí mezi rizikové sporty. Díky novým technologiím a materiálům neřešitelné závady vymizely. Stále však zůstal lidský faktor. Tento problém řešíme nekompromisním výběrem nejzkušenějších parašutistů - tandempilotů. Tímto způsobem jsme snížili míru rizika na minimum. V České republice je registrováno 3500 parašutistů. Velmi náročnou zkouškou prošlo v ČR 35 parašutistů a získali oprávnění "Pilot tandemového padáku". Po patnáctileté praxi s tandemovými seskoky můžeme prohlásit, že tandemový seskok je bezpečný a riziko je minimální !

Každá tandemová souprava obsahuje hlavní a záložní padák a speciální zabezpečovací přístroj. Ten v případě selhání tandempilota automaticky otevře padák záložní ve výšce 700 m nad terénem. Tandempiloti jsou vybaveni výškoměrem a akustickým signalizátorem výšky, který je informuje o blížící se hladině pro otevření padáku. Tandemové padáky jsou speciálně konstruovány pro dvě osoby.stojení do postroje nacvik 1 nacvik 2
nacvik 3 nastup 410 s10
s32 s12 s9
s13 s33 s20obrazky/TANDEM/wtandem%200027.jpg
s19 s24 s15
v s14 s22
s17 s25 s29
s28 s27
s34 cc s23
gg jj

Kameraman:
Celý průběh seskoku, od přípravy až po přistání, je možné natočit digitální videokamerou a nebo i vyfotit zkušeným kameramanem-parašutistou.  Ten získané záběry sestříhá a ozvučí. Video obdržíte na DVD. Dále Vám můžeme udělat 10 ks digitálních fotografií z videa, které Vám pošleme e-mailem nebo vypálíme na CD. Záleží jen na Vás, co si objednáte.

s21

Fotogalerie

Ceník

Dárkový poukaz

Jak se přihlásit:
Nejrychlejší způsob rezervace je telefonicky, případně emailem. Rádi Vás uslyšíme, dohodneme vše potřebné, datum, místo, čas a odpovíme Vám na doplňující otázky. Rezervace pro více osob je vhodná dva a více týdnů předem. Platba proběhne při seskoku. Dárkové letenky zašleme na Vámi uvedenou adresu.

Volejte kdykoliv od 7.00 do 18.00 hodin včetně víkendu !

Bližší informace na adrese: aeroklub.horovice@seznam.cz nebo na tel. +420 777 150 035


Skydiving Nursery Logo

Když skákat, tak s námi !   :-)