Zpět na seznam

Jak sehnat normální ženskou?
12.07.2006

...ještě k tomu na letišti?
Právě tenhle dotaz byl na posledním provozu vznesen formou povzdechu jedním z Vás, což osobně hodnotím jako velkou osobní statečnost. No zas tak velkou ne, když si povzdychnuvší parašutista přál zůstat v anonymitě, ale protože tenhle problém řešíme dříve či později všichni, zkusím se nad tím zamyslet.

Hledání životního partnera na letišti je sice logické(zejména po zkušenostech s netolerantními laiky), ale značně ošemetné.
Nikdo nechce á priori psychicky narušeného partnera. ALE JINÍ SE NA LETIŠTI NEVYSKYTUJÍ! Jak jsem uváděla v jiných článcích, duševně naprosto zdravý a vyrovnaný člověk prostě nemá za potřebí nechat se za peníze vyvézt letadlem nahoru jen proto, aby za pár minut zase skončil dole. Pravda ovšem je, že pokud hledáte partnera na letišti, vyskytujete se tam taky a úvaha o narušeném psychickém zdraví se týká i Vás. Pak je v pořádku, že nepátráte ve vodách duševně zdravých.
Jiná a relativně výhodná věc je sdílený zájem – tady ale pozor na vzájemné konkurování si ve výkonech (sportovních) a dále si uvědomte, že vás takový partner bude mít stále na očích, neodpočinete si od něj, atd. Ale to se dostáváme k již vytvořenému vztahu a dotaz byl, jak partnera ke vztahu teprve najít.

No v podstatě jako kdekoliv jinde! Namlouvací rituály jsou asi všude stejné, zkusme si je tedy stručně shrnout a doplnit ilustračními fotofrafiemi.

1. pořádně zrekognoskovat terén – dejte si čas zjistit, kdo ke komu patří, kdo ke komu nepatří,už nepatří, chtěl by patřit, kdo s kým jen tak koketuje,komu záleží a komu nezáleží na pohlaví,a po rozčlěnění jednotlivců do různých skupin se zaměřte na bližší testování jen některých z nich. Co se těch skupin týká, udělejte si jich kolik chcete, stejně se vám to smrskne do 1)to by šlo a 2)to by nešlo – ať je oboje z jakýchkoliv důvodů.… tady to neriskujte

2. Naučte se před zrdcadlem různé druhy pohledů (od nevinných po vyzívavé až
vilné, od sebevědomých po ukřivděné,… (můj soukromý typ je pohled tajemný!)a
póz, kterými můžete zaujmout.


…tady se evidentně trénuje
…předstírat nezájem a poočku sledovat
…to je dost šílené, ale na někoho to zabrat může


3.Oční kontakt je navázán,navažte verbální (nikoliv orální!) kontakt. Pokud to zabere, pokračujte dál v konkrétním zkoumání.
4.Potencionální partner se vám musí líbit, musí vám vonět,chutnat, musí vám být příjemný na dotek.Takže je záhodno očichat, ochutnat a ohmatat. Anoš je v tomto velmi virtuozní!…a navíc není vybíravý, co do pohlaví – výrazně to zvyšuje šance uspět!
…a holky se bez něj obejdou
5.Pokud projde i tohle, vypadá to nadějně a dál už to patří do soukromí.

Mám tu pro vás ještě pár příkladů, jak se to fakt nedělá:…zmlátit chlapa není dobrý začátek kvalitního vztahu

…pokud už nejste schopni zaostřit, o vilné pohledy se nepokoušejte… ženskou na chleba opravdu nenalákáte
…a pokud nechce, můžete se třeba stavět na hlavu.

takže vám přeju hodně kreativity a nebojte se experimentovat!