Zpět na seznam

Anal party
07.09.2005

- oslava s trochou paraexhibice

Jako bych nevěděla, že čekání na fotky z akcí a provozů je (až na vyjímky) celoživotní práce. Když ono bez těch obrázků to jaksi není ono……Ale k věci…….tedy k oslavě Análkových narozenin.


Odpoledne v Příbrami si užíval každý individuálně dle svých priorit.
Prochor rubal.
Anoš s Fantomasem lehce rubali.
Lenoch byl nasranej, že na něj ti dva s rubáním nepočkali, když se tam hnal dle jejich instrukcí.
Olinka četla noviny a snažila se zuřícího Pavlíka neprovokovat zbytečným uklidňováním.
No a já s Irenkou jsme čekaly na Bobíška, aby se bylo na co koukat ( mám trošku obavy, že toho Bobíška se už, Roberte, asi nezbavíš. Irča měla silnou chvilku…).
Robert – Bobíšek přijel, lehce ponakupoval nezbytnosti a domluvil koupi dalších.

V globálním pohledu vcelku úspěšné slunné odpoledne, dokonce jsme vyrazili jen s půl hodinovým zpožděním oproti plánu, briskně jsme vytvořili kolonu vozidel (v průměru člověk na auto + Fantomas na ďábelském stroji) a ve zdraví a všichni(!) projeli spanilou jízdou Příbram až k letnímu sídlu Kudrnů.

Irenka si to projela ještě jednou, když vezla 4 exhibicionisty zpátky na letiště (pátý čekal tam) a stihla dojet, než to vypuklo. Mezitím dorazilo několik neparašutistů, se kterými byly pozitivní zkušenosti z loňské akce – zřejmě aby viděli, jak je jejich kamarád Análek zkušený a skvělý swoopař a aby publikum bylo početnější. To jsme ale netušili to, co už dával na vědomí Prochor – že Análek uplatil půl vesnice, která se nečekaně srotila na louce a plni očekávání hleděli k nebi.

Prochor bravurně připravil kříž a fléru (dokonce mi dovolil jí na chvíli podržet!)…
… což místní muselo velmi rozveselit. Vezmeme – li jako bernou minci verzi Anoše o náhodných kolemjdoucích,které zcela pochopitelně nikdo nevěří, představte si to asi takto :

Pan „X“ se rozhodne strávit příjemné odpoledne procházkou po nedalekém lese za několika chatami a aby mu nebylo na procházce smutno, vezme s sebou celou, široce rozvětvenou rodinu, sousedy z obou stran usedlosti i s tetičkami a strýčky a jak tak jdou okolo chat, víkendoví návštěvníci těchto obydlí si pomyslí :“hele, pan „X“ a za ním průvod, z toho kouká zábava, třeba budeme hrát v lese bojovku… jdeme!“. No a takhle nějak se asi stalo, že na kraj louky dorazilo 90% všech momentálně přítomných obyvatel širokého okolí. Otevře se před nimi důvěrně známé panorama louky a za ní les, ale něco tu nehraje….. mezi loukou a cestou pobíhá jakýsi pomatenec, třímaje v ruce klacek s namotaným toaletním papírem…… cosi nesrozumitelného pokřikuje a na kraji cesty má hromadu dýmovnic. Protože nikde nezahlédli ošetřovatele v bílých pláštích ani kamery, zůstali ohromeni raději stát. Pak si všimli, že šílenec není sám, že za tou kolonou zaparkovaných aut popochází ještě několik civilně vyhlížejících osob, které na inkriminovaného jedince asi dohlíží. Zvrat nastal v okamžiku, kdy se na obzoru objevilo letadlo. Civilisté ukazují, šílenec předává klacek s toaleťákem…… a ODPALUJE dýmovnice!!!Chápete, jak museli být vyděšení? Všude mlha, řev letadla a divná společnost. Jen strachy ztuhlé údy jim nedovolily prchnout. To už neřval jen šílenec, ale všichni, takže briskně přehodnotili názor na duševní zdraví všech přítomných. Než tuto skutečnost stačili vyhodnotit a učinit opatření, mlha se trošku rozptýlila a nad hlavami jim začali prolétávat divný velký draci….. Když pochopili celou situaci, začali řvát taky…

To musel být zážitek…. Bohužel nikomu nevyšel jeho tip, kdo se kde vysmýká a o který kámen na poli a louce si kdo rozbije ústa, jen Anakonda měl trošku honičku a Kozlíkovi se kouřilo od podrážek…


Fantomas vypadal fantasticky – džíny, tričko s límečkem a sluneční brýle – takovej parafloutek….…a ještě při balení ohromoval dětičky, které z něj očička nespustily ( to menší je pochopitelně holčička, Fantomas myslí na budoucnost)…

Análek s Lenochem si zaswoopovali , vesničané se značnou úlevou tleskali, až jim od ručiček stříkal studený pot a všichni byli spokojení. Bylo to fakt moc pěkný…
…. několik lahví, více jich přivezl, grilováníčko, bašta, řeči a tak…..Ráno Irenka ve funkci hlavního zásobovače přivezla suroviny, Prochor ukuchtil k snídani vajíčka s párečkem, já vlivem ztracené schopnosti koordinace pohybů (zapomněla jsem, kde jsem ji večer položila) učinila několik pokusů obveselit ostatní a pak už se jen uklidilo a jelo se domů. Dokumentace ranní pohodičky:
Zkrátka další povedená akcička. Bylo to fakt dobrý, Análku, jen mi pak někde v tajnosti musíš prozradit, kde se dá sehnat tak herecky schopnej kompars.