Zpět na seznam

...ještě k provozu 20.-21.8.,
05.09.2005

...druhý pokus o dokumentaci večerní akce
Ano, ano, uznávám………….. prudím kvůli fotkám, a když mi někdo nějaký dodá, syslím si je a jen slibuju. Taková jsem. Ale někdy se snažím. Jako právě teď. Metelka – nejsa přítomen – popsal večírek na minulém provozu velmi stručně a některá drobná dramata prostě stojí za zmínku ( no já vím, že ty fotky mám………. no jó, pořád).

Drama bylo už stavění luxusního přístřešku před dveřma do baráku, abych měla kde grilovat, resp. aby se mohli nacpat bříška. Kombinace slunečníku, plachty, provázků a přistavených vozidel byla kvalitní a k danému účelu fantastická. Pršet sice přestalo hned, jak se postavil, ale přece se to nebude sundavat, když je tak pěkný, že? Tak mě s grilem vyexpedovali ven a užívali si vevnitř. Naštěstí se Irenka ustrnula a pravidelně mi dodávala přísun nápojů. Děkuju.


Když se masíčko začalo dělat, to tam najednou bylo pomocníků, ochotných zkusit kvalitu!!!
Ba ne, na dešti by se nikdo neobětoval, ale po něm byla společnost vstřícná.Pravda, někteří proto, že už se tajně nacpali hermelínem…..(to už je fakt naposledy, kdy o tom mluvím…). A dlužno podotknout, že si to užívali :
jo, kam až jsou schopni někteří zajít, aby se nemuseli dělit…………. za mříže…..


Mezitím se odehrávala o kousek dál jiná dějová linka, tentokrát bez komentáře:
………Richarde, nechceš si o něčem popovídat?


No a ostatní už se bavili vcelku nezávadně………………..
… chvilku jsem váhala, ale myslím, že jsem je identifikovala správně – Danka je vzadu.…nemůžu si pomoct, ale Čípa mi tu připomíná Šmoulu

…Zikmundův shovívavý pohled, jo, ten až jednou začne někde mluvit…………..…Gumák to má fakt těžký, když se chce o někoho opřít, musí zvedat ruce nahoru………..… Iri, proč??????????????????….hm, tak já už mlčím.