Zpět na seznam

Úloha žen na letišti
19.07.2005

- téma na Vaše přání
Úloha žen na letišti
(nevím, kdo všechno dělal použité fotky, ale jsou stažené i od Análka a od Šímy…)

Jak je zejména ženám jasné, tohle téma vymyslel a zadal chlap. Co je to za blbost? Ptá se někdo na úlohu mužů? To by zas nebylo pomalu o čem psát. Ale výstižně to ilustruje mužský způsob myšlení, který se alibisticky vydává za „tradiční“ tzn. očekávání zase nějaké činnosti navíc. Na druhou stranu je pravda, že v případě hořovického letiště jsou chlapci schopni, někdy dokonce i ochotni klasické ženské úlohy zastat sami, skoro by to vypadalo, že ženy na letišti k ničemu nepotřebují. Vystačí si sami v mnohých ohledech:


- při tanci

- erotických a sexuálních aktivitách ( všimněte si, že zase Línej….)
- zajišťování kvalitní stravy z rukou mistra Krkovičky, atd.


… ale asi by to bylo trochu nudné…


Teoreticky vzato možností využití žen je mnoho a zdaleka ne všechny se využívají. Již sama přítomnost žen může mít výrazný motivační charakter na výkonnost ( málo který sameček odolá možnosti se předvádět, mají to v genech…). V tomto ohledu, myslím, hořovičtí skokani nezaostávají ( hlavně někteří), ale ne vždy tato snaha přinese žádoucí efekt, a známe i případy naprosté kontraproduktivity daného jevu, kdy se předvádění nevyplácí, parašutista je zaujat jinými myšlenkami, než kvalita výkonu a ohrožuje jak sebe, tak okolí… Všechno má své stinné stránky a již v dřívějších článcích o tom bylo napsáno dost.
Padne – li skokan do oka a přízně ženskému objektu, který naprosto nesplňuje jeho představy, i tak má vcelku široké pole působnosti, na kterém si může zvýšit své sebevědomí např. plněním různých bobříků – může testovat svou statečnost (zdolání medvědice), odolnost (políbit ropuchu) … V tomhle mají muži dostatečnou fantazii.

Ale konkrétně k hořovickým samcům. Z mého pohledu jsou ze strany přítomných žen dostatečně opečováváni a hýčkáni a nemají si nač stěžovat. Pravda, ne všichni se mají tak dobře, jako Shrek (taky mu někteří závidí).

Tady jsou jasné důkazy, k čemu se využívají ženy v Hořovicích konkrétně:

- k masážnímu autobusu- k hlídání zásob alkoholu

- jako odkládací prostor pro unavené sportovce


- k tanci a zábavě


- ke troše té erotiky


- občas pustí ženský i do kuchyně (budeme péct kachnu)


- jako plochu k realizaci svých uměleckých ambic


- na Ruzyni mají dravce, v Hořovicích k likvidaci ptactva Danku


- k vyplnění volných chvil intelektuální činností (..město, jméno, řeka, věc….. nebo možná lodě…)… konečně, nepohodlná žena se dá vždycky odložit…..Jistě by se dalo pokračovat ve výčtu ženské užitečnosti, ale nemám fotodokumentaci. Až bude, doplníme.