Zpět na seznam

Maturitní běsnění
23.05.2005

Kterak si Šemík se Shrekem užívali

Zdravím všechny…..

úplně nejdřív tisíceré díky za pomoc s přípravou Maturitního večírku, čímž se současně i omlouvám za otravování v rámci příprav. Všichni jste byli skvělí a protože chválit se má pořád, vezmu to podrobněji .

Takže Řád za zásluhy putuje:

Máše za Janičku
Obelixovi za grafiku, pozvánky, diplomy a chvíli hrající CD
Krkovičkovi za žrádélko
Zikmundovi za nápady a proslov
Dance za funkci hostesky
Prochorovi za to, že si vzal na hrb funkci autority – i když to mu moc práce nedalo

všem, kteří věděli za naprosté utajení

Karlovi za moderování a zejména za rozhovor – doufám, že mu alespoň zvednete poslechovost na F1


ještě všem za pomoc na místě………snad jsem na nikoho nezapomněla…..Stáli při nás všichni Svatí, takže se nesplnili moje obsedantní obavy z toho, že něco nevyjde. VYŠLO TO!!!

Začnu čtvrtkem, kdy mi ti dva sviňáci zavolali, že v sobotu na letišti nebudou. Nechali mě cukat půl hodiny….Tenhle vtípek se jim fakt povedl, nervy jsem měla vyteklý na palubce auta. Jsem ráda, že jste se, hoši, bavili…
Provoz v sobotu si všichni užívali, Shrek a Šemík víc, protože se klepali, co bude večer. Vyzvídali, kousali si nehty, padali jim zbytky vlasů…o to lepší bylo, že jim nepřišlo vůbec divné, že se celé odpoledne poflakuje na ploše cizí chlap…tedy ten redaktor z F1, co s nimi minulý týden dělal rozhovor do rádia – tady vidíte, co s chlapem dělá namasírované EGO – nemyslí, nevidí, těší se, že bude slavnej….Shrek to dotáhl do dokonalosti : „ Já myslel, že se přijel podívat, když chce dělat ten pořad, večer na baráku ze mě ještě tahal informace a když jsem ho tam viděl večer v kvádru, tak jsem si myslel, že třeba oblek normálně vozí v autě a že jste ho využili, protože asi umí mluvit a tak….“ Až 2 hodiny po zahájení večírku, tedy když se pustil natočený rozhovor jim SKUTEČNĚ DOŠEL rozsah naší dokonalé kamufláže. Nejsem si jistá, ale pánové vypadali, že se lehce zpotili.

Možná i proto, že v tu dobu měli za sebou šok z pozvané oblíbené spolužačky Janičky,
z Prochora v hodobožové uniformě, který zastoupil profesory, nehodné a nekompetentní ke stužkování tak významných osobností, jako jsou Šemík a Shrek ( a Janička) a vzal to na sebe. Mimochodem – on to na sebe nevzal, on se k tomu aktivně přihlásil – myslím, že si to všichni umíte představit, zejména, když zjistil, že proslov k maturantům patří k tomuto úkonu. Na druhou stranu je vidět, že v uniformě je opravdu šťastný. Pepíčku, vypadal si prostě fenomenálně.

Ostatně jako všichni. Dokonce i Línýmu ta uniforma slušela – nebo se to zdálo jen mě?Jak vidím uniformu, jsem k neudržení, ale to sem teď nepatří.

Když už jsem u toho ohozu, oběma oslavovaným to neuvěřitelně slušelo, zvolili naprosto dokonalou fazónu a různé módní styly zkombinovali k dokonalosti.Že si Šemík v průběhu večera sundal trencle a byl naostro je aeroklubová samozřejmost.

Do tomboly dodané dárky byly více – méně nepoužitelné a doufáme, že si s nimi oba chlapci i Janička zaneřádí obydlí. Škoda, že Jindra kantor dorazil až po tombole, ale sousoší z jeleny v říji předal Šemíkovi stejně. Shrek dostal „konečně pořádnej pekáč“ – jak se ozvalo z davu přihlížejících po vylosování dětských bobů, a tak myslím, že můžou být spokojení. Dokonce i Janík, který tak otravoval výkřiky, že je to zmanipulované ( což pochopitelně bylo), až si vykřičel alespoň čepičku a plyšáka – snad nebude tvoje nafukovací kráva žárlit, Janíku.
Sólo maturantů výtečné – Janičku vyfasoval Prochor, protože Šemíkovi a Shrekovi to nejlíp hopsá dohromady.
Pamětní listy, které maturanti obdrželi vzápětí znovu odevzdali a do trvalého držení dostanou po úspěšném složení maturity.


Večírek byl tedy skvělý, ještě jednou děkuju všem a maturantům přejeme hodně zdaru.PS : záznam rozhovoru bude k dispozici na stránkách, event. u mě, kopii má Obelix i Shrek.