Zpět na seznam

Provoz 6-7.8.2005
08.08.2005Přes děsivou předpověď se rubalo. Sice jsme si v sobotu počkali na odpoledne - celé dopoledne se nad ¨Hořovicema ze zcela nepochopitelných důvodů držel "Drak mrak", ale pak si dal říct a odtáhnul prudit na jiný letiště.Jednu chvíli jsme dokonce začali podezřívat Gumáka že se na Slovači nakazil od Pavlíny a strůjcem zlého počasí se stal on.
V sobotu se udělalo 5 startů a výšky nebyl problém. Svůj první seskok absolvovalo 6 jevíků - tentokrát až z morävy - jejich dialektem byl Janík Baník zcela unešen.
V neděli to už vypadalo hůř, ale nakonec jsme UIU vytáhli a dali dva starty, vzhledem k tomu že nás bylo na jednu výsadku tak jsme skákali k hangáru. No ale pak se přiřítily filcky a bylo vymalováno a ač se poté udělalo azúro na skákání se už výsadka dohromady nedala.


dm>
Na letišti se objevil i Tomáš Laňka, bohužel ne skákat, ale jako služba AFIS - tak aspoň vymalocval afisárnusobota ráno - nepřipomíná Vám to jednu slavnou fotku??Milan má prý poslední dobou potíže s polohou - tak mu Jarda uvázal lano... "ták a jestli se ti to povede, příště půjdeš na stabíka"


... a jestli ne.......... jsem smutný... víš co?? TRHNI SIcožeeepočkej na zemi ...... uhni já tu byl dřívvýhody Amerických vozů jsou zřejmé na první pohled


neděle po druhém startu


kosabalíme .....