Zpět na seznam

Strakonický bazén
02.08.2005Nazdárek kamarádi! Tak vám musím poreferovat jak jsme se měli ve Strakonicích na závodech. V pátek jsme šli spát, když se přes letiště valila bouřka, ale ráno bylo úplně vymeteno, takže jsme sbalili věci a jeli se kouknou na bazén, kam to vlastně budeme skákat. Matrace byla na takovým plácku mezi bazénem, kde to táhlo dolu a převlíkárnou s plechovou střechou, kde to táhlo zase nahoru. K tomu tam ještě stály dva docela velký stromy, jeden velkej kámen a květináč. Každej skok byla docela bojovka, ale i tak šlapali závodníci dost slušný výsledky. Teda někteří.

Hnedka ráno jsme potkali na bazénu Pavlínu, která tam byla na výletě. I přesto bylo nádherně, jen sem tam se přihnal nějakej mráček, takže jsme po každym skoku mohli hupsout hned do bazénu. Až pozdě odpoledne začalo pršet (to už ale Pavča byla pryč, takže v tom prsty určitě neměla :o). Skákalo se z brigadýra a měli jsme dost pohodového pilota, tak jsme si s Lenochem mohli zablbnou pověšený na vzpěrách. Línej furt chtěl, aby jsme ho fotili, jak na ty vzpěře visí. Tak snad budou nějaký fotky, ale až je Olinka dodá.

V sobotu jsme skončili po pátým kole a na letišti sedli k rožnění prasátka. V neděli ráno se mělo ještě doskákat šestý kolo, ale začalo zase pršet, tak jsme si aspoň udělali vyhlídkový let. Naše družstvo skončilo na pátým místě. Máša byla osmá, Já devatenáctej a Lenoch dvaadvacátej. Z Hořovic závodil ještě Radim 1. místo, Danka myslím, že 3. místo, Gabča na pátém a Lukáš Ortincký myslím že skončíl patnáctý. Pak ještě Luďa Dopíra rozhodcoval.


kozlík


první fotky od lukáše