Zpět na seznam

Provoz 2-3.7. 2005
05.07.2005

aneb reportáž z velké žranice

Počasí nám tento víkend docela přálo, dopoledne bylo ještě zataženo (pavlína byla v té době ještě na území ČR) ale odpoledne se vyčasilo a jupí na to.
Vzhledem k tomu, že část osazensta (i s již výše zmiňovanou Pavčou) vyrazila na již tradiční soustřeďení do Slávnice nás moc nebylo, ale 8 sličných skydiverek z reprezentace , která absolvuje v Hořovicích soustředění je nejen nahradilo.
Dál se do provozu zapojilo šest žáků základního výcviku a v neděli přijelo dalších pět kteří po celkově čtvrtém seskoku zjistili, že "beztoho ale fakt nejde bejt" a podali si přihlášku do aeroklubu.
Celkem GIB udělal v sobotu 9 a neděli 11 startů.
Událostí weeekendu byla ale sobotní večerní párty na kterou velmistr krkovička připravil živočicha na rožni (píšu živočicha páč je mnoho teorií co to vlastně bylo)
Obelix slavil narozeniny a Čumajdan Ladžuz taktéž .
Jeho příspěvek v podobě Mega lahve Fernetu zůstal nedopit ... přece jen ty reprošky během soustředění zas tak nekalej.
Kalil jsem já a bylo mi v neděli sakra zle ... marně jsem hledal oddych ve stínu aut ...

dm"smýkáním" si musí projít každýsobotní idilka...poslední přípravyČumajdan předává lahevZikmund jde na to chytře - rozpíjí se pomocí menší lahveodborný poradce mgr.Kudláková při posuzování kvality obsahupečlivá kontrola průběhu procesu....Pepíček je z lepších restaurací zvyklý na předehřátý talíř ....reprošky v obležení...už to bude...OPATRNĚ !!!první porce ...
do "souboje" s Fernetem se postuně zapojili všichniLabužník ........Čumajdan vytváří "podtlak" aby to do něj lépe teklov jednu chvíli mi to zvíře připomínalo Vetřelcevedou se řeči .....ale nebyla ani nouze o DRAMATICKÉ OKAMŽIKY