Zpět na seznam

Sraz starých zbrojnošů
09.10.2012V sobota 6.října 2012
Počasí nádherné.Trošku foukalo a bylo teplo.První vlaštovky (Ivánek,Tuhas a Marcelka) přijeli po půl druhé.Další již přicházeli a přijížděli průběžně.Lída a Eva přijely vlakem v doprovodu Dědka Urbana.Část rakovnické sekce přijela na kole( Franta a Tomáš Laňkovi s polu s Ládíkem Šmudlou).
Družná zábava pokračovala do pozdních večerních hodin.Někteří jedinci vydrželi až do rána.Sešlost se zdařila líbila,protože účastníci se dohodli na každoročním opakování akce vždy první sobotu v říjnu.
Jmenovitě se zúčasnili:
Láďa Blaha s Ivanou, Broum Vladimír, Pavel Brynda, Dědek Libor, Fiala Tomáš- Vaska, Fürhman Milan, Hamouz František s Líbou, Ježková Marcela, Kadlec Milan, Kellnerová Ivana, Krásný Karel, Kopečná Ludmila, Kubátová Ivana - Labovská, Kupková Martina - Rohlíčková, Laňka František syn Tomáš, sestry Lněníčkovy -Květa, Simona a Alena, Lemon Jarda, Heroldová Hana - Macková, Macicha Cyril s Danou, Malík Jiří, Přibyl Ivan, Solomonová Miluše, Soukupová Eva - Marešová, Švarc Josef st. i ml., Tuháček Luboš, Urban Jíří, Váňa Láďa, Vandírková Květa, Vojtek Miroslav, Zítka Josef, Zítka Česťa, Beranová Míla, Šíma Jiří. Sejček a naskákající Brouzdalíková. Dale já (Gumák), Dopíra a gastronomická rodina Havranů (Míra a Dana s dcerou)
Jestli jsem na někoho zapomněl,prosím aby mě dotyční omluvili.
Gumák