Zpět na seznam

Tréninkový kemp
10.12.2010

na přesnost přistání

Ahoj,
Na začátku roku 2011 bychom rádi uspořádali tréninkový kemp (3-4 dny) zaměřený na přesnost přistání. Záměrem je prozatím získat vstupní informace zda by byl o takovouto akci vůbec zájem a za jakých podmínek.

Akce by probíhala u nás na letišti Hosín někdy na začátku sezóny (př. březen,duben), termín je závislý na počasí a na časových možnostech trenéra.

Zajistíme letadlo(předpokládáme L60s), matraci,elektronickou nulu,kameru,projekční místnost, ale hlavně zkušeného trenéra z Dukly Prostějov.
Každý skákající by měl možnost okamžitého vyhodnocení seskoku, které by mělo veliký přínos pro jeho další výsledky v oblasti přesnosti přistání.

Podmínkou této připravované akce je dostatečný počet zájemců (minimálně 10), v případě zájmu poslat vyplněnou přihlášku, zaplacený účastnický poplatek 500,-Kč na účet Aeroklubu ČB. Seskoky by byly hrazeny podle individuálního počtu jednotlivých účastníků.

V areálu letiště je možnost ubytování i stravování.

V případě,že byste měli zájem o tuto akci vyplňte prosím nezávazně následující formulář

Pokud Vás tato nabídka nezaujala, ale chtěli by jste v budoucnu dostávat informace o podobných podnicích vyplňte prosím alespoň kontaktní údaje.

Veškeré info, dotazy připomínky na můj mail nebo telefon:602 546 184

za realizační team Břéťa Brodský ml.
http://www.neconavic.cz/rds/accuracy_kemp_dotaznik.php