Zpět na seznam

Provoz 7.5.2005
08.05.2005
Počasí začíná připomínat loňský rok, od rána se honily mraky po obloze, takže se začátek provozu neustále posouval. V takto získaném čase pokračovala "klozetová" skupina vedená Vírníkem v práci. Taky se sešla rada a radila se a radila ......
V 13,00 dala obloha příslib a tak jsme se s nadšením vrhli na plochu - všichni kromě Vírníka,který obětavě pokračoval v práci.Sice krapet foukalo, ale obloha byla plná krásných "otvorů" které zvaly k seskoku. GIBOUŠ nás krapet napínal - chytnul až napotřetí - ale pak na nádhera... no teda - nejprve ulítlo závaží s fléry, která zkončila až za torolejema takže místo ní posloužil Gumák s Kozy brothers.Zbývající hrdinové se vydali směle do "dvoudvou" odkud nás vypakovala Ruzyň a nakonec z toho bylo 1400 a přistání do deště.
Ač krapet nakrknutí, přesto spokojení, že jsme dali aspoň jeden kus (teda ti šťastlivci, kteří byli v první výsadce)
Čeho se nám nedostalo přes den to jsme si vynahradili večer.
Nejprve vyrazila úderná skupina vedená Kozinou do páry, poté jsme se přesunuli do restauračního zařízení,kde jsme byli svědky hokejového derby ČR-SR. Vzhledem k tomu že se nám nálada v restauraci zdála poněkud plochá, fandili jsme pod odborným vedením Kudlákové Slovensku - "naši" prohráli z čehož se nám zkroutili ksichty (viz. níže)
I neúspěch je ovšem počinem, který je třeba oslavit, k čemuž jsme přistoupili zodpovědně.
Neděle nás přivítala kalným ránem a větrem přes 10 m/s, takže snad příště ...


optimizmus před první výsadkou


přistání do deště

vstříc dobrodružství

pozdrav z Las Vegas

prohráli jsne


...........