Zpět na seznam

Provoz 23-24.4.2005
25.04.2005Tak tenhle provoz se nejen co se týče počasí vydařil - a to mimořádně. Když k tomu přidám večerní oslavy tak mě napadá jediný - opakovat...
V pátek nastoupili na výcvik první letošní jevíci nabylo jich moc,ale o to to byla sympatičtější banda, cvičili a cvičili a nakonec si seskok pro velký úspěch dali ještě jednou.
Přesnaři ladí formu pro nastávající sezónu ve velkym stylu - blýská se na návrat neporazitelných Hořovičáků?? - no jasně ! :-))

Sobota - 12 startů a skoro 5 letových hodin. Rubalo se jak o život.
Přesnaři přesnili - (a nepřesnili) , svoooopaři swopovali - (a smýkali)
prostě krásnej den
Největší událostí dne byla "DVOUTISÍCOVKA" Milana Fuhrmana - a následné večerní párty v tradičním stylu "VOLUME DOPRAVA"

Neděle - po ránu zataženo a nastává tradiční obrázek , malomyslní odjíždějí aby se pak doma u telenovely vztekali .....
v 9,30 jdeme 1800 , no a pak už klíďo 3000, azúro jak vyšitý. Bylo nás akorát na jednu výsadku takže 4 starty znamenají zároveň 4 skoky.
Milan nakoupil na oslavu takovýho jídla že jsme se k tomu cpali ještě gulášem a přikusovali poličan.

První letošní Jevíci, nebáli se vlka nic a dali si i repete


težko na cvičišti - lehko na bojišti. Přesnaři mají letos vééélký ambice... citovkaještě krapet .....kozlík v roznožcekozina ... kolik?Dopíra a jeho nezaměnitelný stylkudrnáčJarda Lemon.... no je to tam jak přibitý, můžu si kliďánko dáchnoutz jiného soudku - Hivris v Akci..... Hivris v akci II.Vírník"BIG" formace pohromadě".. vážně za mnou vyskočíte?? "Milan Fuhrman "2000" !!!Večerní párty na oslavu Milanový dvoutisícovky


zkazky "starejch zbrojnošů"... VOLUME DOPRAVA