Zpět na seznam

Doskočná dle Metelky
27.11.2004

první povídání o doskočný-až dorazí další foto tak to dokončim :-)

.. začínat tím že jsme si letos díky přemnoženejm filckám o doskočný neskočili by nebyl originální úvod,krom toho ,od soboty to ještě nikdo nezapoměl a než se letošní doskočná dostane do zkazek starejch zbrojnošů,tak to ještě chvilku potrvá.
Takže co na letošní doskočné bylo zajímavé?
téma ? - téma čarodějnice si obratným lobbingem a manipulací s davy prosadila Janička, a ač se mi mnou navrhované téma "komunisti" zdálo rozhodnmě lepší
:-) ,tak předvedené kostýmy předčily všeobecné očekávání a některé kusy stály doopravdy za to

Nejlepší maska ? - pakliže by kritérium bylo "nepoznatelnost" tak podle mě rozhodně Kudrnáč s Markétou , u těch jsem doopravdy přemýšlel "kdo to kurva je"
Ženskejm masky čarodějnic vyloženě svědčily,asi proto že se nemuseli přetvařovat a co víc vypadali většinou velice sexy :-)), no řekněte (teda chlapi) čuměli jste taky jak má maruška dlouhý nohy?

Lučišníci ? - no letos bylo největším problémem stanovit Blbce roku, jednak proto že Šemík už není naším členem (to neznamená že by si ho letos zasloužil... aspoň teda o tom nevim :-) )a také proto,že vznikla nová cena DRÁPALÍK,kterou vymysleli manželé Havlovi a která se vzhledem k počtu rychlých padáků na naší DROOOOOP ZÓNĚ určitě uchytí a pakliže nebudeme přistávat lidštějc tak možná bude nejen na kategorie ale i na umístění,(už vidím to vyhlášení .. na 1. místě v kategorii mužů s licencí ... :-)
Mezi nejvážnější kandidáty patřil letos i prochor (spáchal toho dost :-) ), který se z toho vysmek jednak díky již zmíněnému Drápalíkovi (kterýho by si zasložil v diamantový podobě...ale von bude mít napřesrok Katánu :-) ) a i proto,že přijel až po vyhlášení a bylo nám přece jenom z pepíčkem líto,Blbce nevyhlásit.Naštěstí se dostavil Ivan Beneš který si svým přistáním na obráceně připnutém vrchlíku (mimochodem kousek od matrace) letos blbce vysloužil.

Nejvíc seskoků - měli tradičně dukláci . Hivris s Kócou (jsou zároveň posledními hrdiny ve službách vlasti, kteří za naše prachy skákali - vojnu nám zrušili a tím pádem i tuhle báječnou monost rubat a učit se od expertů)
- svorně teda tvrdili,že mají stejně seskoků ,osobně se domnívám ,že spíš drželi basu,když ale o ten hnus stáli oba,proč ne.

Maruška získala Lučišníka jako veverka roku... její přistání po odhozu na ztepilém (teď ani nevim co to bylo za strom) patřilo rozhodně mezi zpestření na které se bude vzpomínat a které jistě po letech získá na dramatičnosti.

První vyskočil Vírník a poslední Honza Vinduška.

Zvláštní Lučišníky "KAMIKAZE" si též vysloužili dva piloti z Příbrami- za "ROZNOS ÉRA"

Mimořádnou cenu nakonec dostal Karlos Pepin - jako náš nejproduktivnější pilot, ten jedinej nedostal namíchanej hnus (asi aby s náma ještě lítal)


Překvapení ? - Gumák se oholil a byl coby čarodějnický elév k nepoznání


Klasika ? - Janík se svou nezničitelností a vitalitou opět nezklamal, to co předvedl a každoročně předvádí, bude připadat budoucím generacím nemožné a a nebodou vypravěi věřit


... no až dostanu další fotky tak to dokončim

Dlouhá míle MetelkaKlid před bouří, sedí se kouří,konzumují první sklenky odporného alkoholu,vesele vzpomíná nebo plánuje.Škarohlídi nadávají na počasí ,na poměry a já nevim na co ještě.
Janík (ač na téhle fotce není vidět) už řádí :-)

uuuž jsme tady, pěkně namaskovaný - skoro fšichni teda
baník je za kouzelnýho parašutistu


čarodějnice z ústavu (ještě před jednou z bojových zástav zeleného pokoje)

Vírník a maruška (ta s těma dloooouhejma nohama - tady teda nejsou vidět, zato mají oba krvavý oči)

víte kdo to je? houby co , ... Kudrnáč

Vysmátá Máša

Uchvatitelé prostějovské kačenky se svou obětí - smejkaj jí všude

Ládíček bude péct tchýni