Zpět na seznam

Hořovický pohár I
10.06.2008

Nazdárek banáni,

Tak letošní závody máme už za sebou. Pepa Švarc se do pořádání letos pustil s neočekávanou vervou a už ve čtvrtek běhal po letišti s kosou. Jenom škoda, že po prvních záběrech kosu zlomil a pak už jen přemýšlel jak doma vysvětlí, že tu památeční kosu do jejíž rukojetí se vpila krev z mozolů několika předešlých generací sekáčů vrací ve více kusech :o), ale i snaha se cení. Trávník jsme tedy museli posekat v pátek motorovou sekačkou.

V sobotu od rána bylo jasné nebe, vítr foukal jen malinko, tak jsme začali hned jak strakonický přivezli nulu. Postavili jsme novou matraci a chviličku jsme museli poslouchat, že je hrozně tvrdá, ale nakonec si všichni zvykli. Odskákalo se šest základních kol a před semifinále jsme museli kvůli větru udělat krátkou pauzu. Většina závodníků se jen tak povalovala, až na jednoho nejmenovaného, který se chtěl předvést jako kulturní člověk a svou přítelkyní vytáhl na kulturně naučnou vycházku na hrad Točník. Zasekl se ale trochu u medvědů, takže poslední skoky nestihl. Jinak všechno proběhlo tak jak mělo a závody jsme doskákali v sobotu.

Výsledky si úplně nepamatuju, ale Jirka sem určitě vyvěsí výsledkovou listinu. Vzpomínám si jen, že Beza získal speciální cenu kastelána hradu Točník. A abych nezapomněl Pepa Švarc doskákal 300.

Děkuju všem, co nám pomohli s přípravou :o)kozlik von POPOVIC
PS

listina bude coby dup