Zpět na seznam

SPEED STAR
28.04.2008

aneb RYCHLÉ ŠÍPY


V sobotu 26.4.2008 se konala v Prostějově soutěž ve Speed star... Konečně jsme mohli zúročit poctivé tréninky u televize při sledování kultovního filmu Adrenalin. Tým Air Hořovice, ve složení kameramana Kozlíka a rychlé pětky Švarcíka, Angrešta, Včeldy, Fantomase a mě, se vydal porazit "Zlaté rytíře" ať už to měl být kdokoli a odkudkoli. Soutěžilo se na tři kola a nejhorší čas se škrtal.

První kolo dopadlo skvěle! Chytli jsme to rychleji než jsme čekali a těšili se na záběry, abychom zjistili čas. To by ovšem musel mít Kozlík seřízenou kameru, kterou mu Kozina přes zimu "přenastavil" a samozřejmě si to Kozlík nezkontroloval, přestože jsme mu v letadle říkali, že "slunce svítí od východu a že musí přejít z automatu na manuál". Kozlíkovi šlo o život, ale slíbil, že už to víckrát neudělá. Dali jsme mu tedy druhou šanci a nemuseli jsme použít poukaz na profi kameramana (výhra z loňské doskočné). Řekli jsme si po vzoru slavného Redlina: "Rychleji!" a šli jsme na druhé kolo.

Druhé a třetí kolo proběhlo tak jak mělo a po každém doskoku jsme se odebrali na stanoviště lukostřelby. Každý jsme měli dva pokusy na nástřel a pak jeden soutěžní šíp. Poté nastaly nervy....všechna videa ze seskoků (až na jedno naše :oD) byla stažena a čekalo se na výsledné časy. Celkové výsledky se počítaly z pořadí jak ve speed star, tak v lukostřelbě. Ukázalo se, že Robin Hood musel být náš příbuzný, protože jsme lukostřelbu bezkonkurenčně vyhráli! Co se týče skoků, dosáhli jsme výsledků 21,43 s. a 22,65 s., což nám s celkovým časem 44,08 s. (“Delmirové“ to měli za 40) vyšlo na druhé místo. No a po sečtení pořadí z obou disciplín nám to vyneslo ZLATO!!!

P.S. Podobnost s Air Miami je čistě náhodná. A kdo se v tom moc neorientuje doporučuji shlédnout Adrenalin :oD

Modrý nebe! Béélinka"Něco se mi na této sevevraždě nezdá, milý Watsone"
Robin Hood by měl radost
výsledková listina

tým Slow star - 3 místo
tým Shit star - 2. místo

tým Air Hořovice - 1. místo