Zpět na seznam

Kočíčí generálka
10.09.2007

1. a 2. září 2007


Tak se opět hlásím s reportem, jak postupujeme v tréninku na český ženský rekord v RW. V sobotu se sešlo čtrnáct mňoukalek (včetně naší Danky) a kocoura Jirky Průši (díky kterému si to budete moci obrazově představit), ale bohužel díky nepřízni počasí jsme dali jen jeden skok a nadšené jsme z toho moc nebyly....Danka byla v základu (úkol splnila) a já byla poslední diver a měla jsem se zapojit na jednu kočičku ze základu, která tam jaksi chyběla...(takže jsem se koukala na základ z 30 metrové vzdálenosti a čekala a čekala...a nedočkala :o) ). Bohužel jsme také přišli na rekord o jednu kočičku a to o naší „hořovicko-prostějovskou“ Helenku, která si po přistání na záložáku (a bohužel i na runway) naštípla klíční kost :o( Všichni přejeme brzké uzdravení a návrat mezi nás!!!

V něděli nám několik kočiček odjelo (i Danka, protože dva dny už by se bez ní hořovické tandemy neobešly :o) ) a několik jich naopak přijelo, tak jsme se pohybovali v počtu cca 12ti skydiverek. Dali jsme 4 kousky...první dva nestáli moc za řeč, za to potom jsme smůlu protrhly... Poslední dva skoky jsme daly ve 12 a 11 mňoukalkách z toho se nás vždy chytlo 9. A jak to vypadalo, jukněte sami...

Jinak závěrem...rekord se pokusíme skočit v sobotu 15.9.2007, kdo by měl zájem ať už si skočit z vrťasu nebo nám alespoň podržet nějaký ten palec jste srdečně zváni. A kdo nám budete držet palečky na dálku moc děkujeme a posíláme kočičí vzdušný polibek ;o)

MODRÝ NEBE!!!


Béélinka :o)
Sobotní sestava


naše polámaná Helenka


Neděle - "Takhle nějak by to mělo vypadat"


Turbík plnej ženskejch :o)


...a jdeme na to...


...chvílema jsme se skoro ani neviděli...


slejzalo se to jako šváby na pivo, :o)...chvílema jsme se skoro ani neviděli...

...ale pomalu se nám to rýsovalo....


...málem to byla desítka...

...ale radost byla stejně veliká...


...modlidby byli vyslyšeny! :oD