Zpět na seznam

Soustředění MOST 2007
03.12.2006
Vymysleli jsme si ( několik osob nezávisle na sobě..), že musíme vzkřísit tradici skákacích soustředění na cizích letištích. Minulý rok jsme po 3 letech vyloučili Slávnické soustředění a bylo to opravdu poznat. Nenaučili jsme se nic nového a celému roku chyběla skákací dovolená!!!
Proto navrhujeme soustředění už na začátek sezony 07.
Kriteriem výběru místa soustředění je samozřejmě zajímavé prostředí, letadlo do 4km , hospoda, ubytování ..atd. Tohle všechno jsou schopni nabídnout např na některých boogie v PB, PV, Kunovicích ..atd. Nejsem si ale jist, zda nám na těchto letištích, kde většinou nemají problém s obsazením letadel dají i slevu na letenky při předem domluveném obsazení letadel. Zatím jsem navázal spojení s letištěm v Mostě, kde jsme trávili před měsícem sobotu. Každopádně souhlasí s mým návrhem a jsou ochotni udělat boogie v námi stanoveném termínu na jaře 07. Nabízejí ubytko za 120 (alespoň taková je tuším cena letos) otevřenou hospodu a jsou ochotni jednat o slevách na letenky, pokud jim naplníme letadlo na celou dobu. O podrobnostech a velikosti slevy jsme dosud nemluvili, protože jsem nebyl schopen odhadnou počet letenek které nakoupíme.
A to se dostáváme k důvodu proč píšu tak brzy. Samozřejmě, že do dubna či května (podle počasí) je ještě spoustu času, ale to případným zájemcům ulehčí spoření litérek na seskoky. Já se Šedivákem už začínáme!! Pokusíme se na několik dní soustředění přivléct s sebou někoho na coaching FF, RW a pilotáže. Nechceme aby akce zůstala pouze záležitostí AK Hořovice a tudíž doufám, že zájem o účast projeví i ostatní parašutisté, tandempiloti atd.. Nikoho nenutím zůstat celý týden, jenom bych rád dodržel případný slib o naplnění letadla. Počítám, že o víkendu nebude nutné se nějak snažit, protože budou určitě přijíždět ostatní na normální provoz.

Na závěr připomínám, že intenzivní soustředění sestávající s většího počtu seskoků provedených v krátkém časovém období, přináší opravdu ovoce a nedá se dle mého názoru vůbec srovnat s výsledky víkendových provozů.

Pokud máte jiné návrhy či nabídky, neváhejte a napište a určitě o nich budeme společně dál uvažovat. Pokud máte jasno a rádi byste se účastnili soustředění ať už bude kdekoli (toto je správný přístup) napište mi prosím email abych měl jasno kolik nás bude a jak moc chceme utrácet!!!

Dík za pozornost a doufám, že nám to vyjde.
PS: Pokusím se zveřejňovat případné zájemce, ať víte kdo tam bude.Čipacipera@azimut.cz