Zpět na seznam

Provoz 11.11.2006
13.11.2006

Aerodynamiku jelena prověří jen zelená .....


Ráno nás přivítalo pěkně hnusnou předpovědí na satelitu ale na desátou přijel karlos a tak po několikerém zrušení a obnovení provozu jsme vyndali UiU a vzhůru do oblak.
Nahoře foukalo jak na horách a tak z toho byla moooc pěkná couvačka, takže druhý start byl samozřejmě přelet, tentokrát ale nabyli žádné hrdinské zkazky z přistání do pole, neb se hoši na palubě nechali lehce znervóznit a tak měli nad hangártem při příletu ještě 600 metrů.
Radim z toho byl tak rozladěnej že ještě nejmíň 2 hodiny hudroval a každýmu na potkání říkal jak že je na... rozladěnej.
Daší starty neměly cenu a tak jsme se vydali za kultůrou.
Odpoledne jsme absolvovali zdravotně meditační pobyt v sauně (strávili jsem tam 4 hodiny) kde jsme se potili a při gambáči v odpočívárně uctivě poslouchali zkazky "starýho zbrojnoše" tentokrát na téma "cvičení štít 72"
Večer pak, po prodělané relaxaci jsme strávili na jelení farmě při konzumaci různých druhů alkoholických nápojů (z nichž vévodila aerodynamická zelená) a zpěvu písní - kdy jsme soutěžili s místním spolkem nimrodů a procítěnější podání písně.
dmHavran v pátek zapíjel "B éééčko"
"vyfoť mě jak hrabu, vyfoť mě "......
foto na přání :-)
... a teď jak píšu
zkouška zadýmovacího zařízení

krkovička v běhu Ikrkovička v běhu II


krkovička v běhu III... stihnul to