Zpět na seznam

Strakonický BAZÉN
31.07.2006Nazdárek banáni!!!

Tak Vám musím poreferovat o Strakonickym Bazénu.
S bráchou jsme dorazili do Strakonic v pátek odpoledne s tím, že uděláme ještě nějakej skok. Jedinej kdo byl na letišti byl Lenoch. Naštěstí jeho nedočkavost na skoky funguje spolehlivě, takže zblbnul místní a i přesto, že se blížila bouřka. Tak jsme udělali několik skoků.
V sobotu se začalo hned na bazénu. Závodníků nás moc nebylo, tak nám to pěkně ubíhalo. Musím přiznat, že tentokrát nám skoky vysloveně nešli a spíš než trefit se na matraci jsme se snažili přežít. Podmínky na bazénu byli jak už je zvykem docela složitý. Několik vzrostlých stromů, bazén a plechová střecha od šaten holt dělá své. Hned v sobotu si taky Pavel Pigl a Černoch vyvrkli kotníky. Odskákalo se pět kol a protože se trochu zatáhlo tak zbylých pět zůstalo na neděli. Odpoledne jsme zůstali na bazénu a sledovali vodní pólo. Nikdy bych nevěřil, že je to divácky zajímavý sport. Nicméně sledovat jak se dvě družstva navzájem topí a celé utkání završí hromadnou bitkou bylo opravdu vzrušující. Doteď nechápu jak mohli šlapat vodu a přitom ještě rozdávat rány :o)
Večer jsme poseděli v hangáru, ugrilovali nějakou tu flákotu a sledovali modeláře co všechno s těmi svými letadýlky dokážou. V neděli se rychle odskákalo zbylých pět kol, které teda aspoň pro mě dopadli stejně špatně jako sobotní skoky. Závody v jednotlivcích vyhrál Radim a na třetím místě se úžasným výkonem proskákal Fantomas (musím říct že mu to vycházelo úplně fantasticky). Jak skončil Hořovický sen radši ani nebudu psát. Zato jsme si to pořádně užili. Poslední skok jsem šel s kamerou, že natočíme Pavlovi výskok. Pověsil jsem se na vzpěru a lenoch skákal hned za mnou. Chvíli trvalo než otevřel, pak to chvíli trvalo mě, takže jsem otevřel tak akorát abych se rozhlídl a začal se chystat na přistání. No a když jsem šel na poslední zatáčku tak se najednou vyloupnul asi deset metrů ode mně a chtěl asi ještě udělat nějaký CRW pro diváky. Každopádně závody proběhli v úžasné pohodě (to je ale ve Strakonicích normální) a moct si po zabalení hupsnout do bazénu je prostě paráda.

kozlík