Zpět na seznam

Členská schůze
21.02.2005


Tak se nám rok s rokem sešel a byla tu schůze :-). Ze začátku to vypadalo , že se nás nesejde ani tolik aby se dalo hlasovat, ale ukázalo se, že paragáni (či po novu raději skydiveři??), mají tuhý kořínek (teda alespoň ta nadpoploviční většina :-). Takže po formální stránce bylo vše OK. Průběh byl více či méně standtartní - nejprve se hlasovalo a "hlasovacích právech" - dal jsem to schválně do úvozovek páč to byl jediný trochu dramatičtější moment kdy se diskuze krapet rozproudila, apropó všimli jste si že nejdramatičtější průběh má vždy hlasování o "hlasovacích právech"?? .. teda i to co tomu přechází v kuloárech, kdyby všichni věnovali tolik úsilí kolik věnují tomuto tématu,tomu abychom se měli "lépe a radostněji" ... no já vim to by byl komunismus a to se ukázalo,že je taky na hovno, takže mi odpusťe tuto vsuvku.
Takže hlasovací právo zaniklo: Tomáši Laňkovi,Jakubovi Meszárošovi a Láďovi Konopáskovi - z důvodu neplacení příspěvků v plné výši a jako nový hlasující členové přibyli Máša Heroudková a Ivan Mírný.
Ve volbě rady uspěla (dá-li se tak tato velice populární poukázka na práci nazvat) původní rada ve složení , Jiří Haken, Jiří Chaloupecký, Jiří Šíma, Luděk Dopirák, Jan Glyniarczik a Jana Štěpánková.
Jako předseda byl zvolen "překvapivě" :-) jediný kandidát a to Josef Ebr.

Takže teď už jenom rubat a rubat a rubat


až mi dorazí fotky od Vírníka a tabulka od pepíčka tak je sem hnedlinky prdnu
:-)
tak tabulku poskytla revizní komis - resp. mr. Krkovička , můžete se podívat z jakých výšek se loni nejvíce skákalo

za chvíli to vypukne, poslední kuloárové komnzultace

Krkovička seznamuje se zprávou revizní komise, žádný finanční skandál se nekonal :-)

Že to Janík s prací v radě myslí vážně dosvědčují nasazené brýle - viděli jste ho v nich někdy?

Sčítání hlasů
Noví členové - Benešovi, jediný co mě mrzí je to, že jsem se nedozvěděl kdy Ivan absolvoval záklaďák, ale na druhou stranu Eva přislíbila, že členství neznamená přerušení dodávek silvestrovských chlebíčků.

Akorát jsem se nedozvěděl co měla znamenat ta flaška kořalky u Pepíčkovýho stolu.