Zpět na seznam

Provoz 24 - 25.6.2006
26.06.2006

Vedro, vedro, ........ vedro

Tak, ti co stále žehrali na zimu se konečně dočkali. Dostavil se dlouho očekávaný "výpal" a nebylo stínu na ploše, který by nebyl efektivně využit.
Tendo provoz se dostavila silná skupina skokuchtivých jevíků - celkem jich bylo 23 - a všichni si nakonec skočili. V sobotu po poledni se ovšem značná část lidiček začala vytrácet pod trapnou záminkou, "že musejí točit" - silná skupina skokanů se jménem JAN totiž zorganizovala opékání čtyřnožce a po předešlých řožněních chtěli předejít stížnostem na nedopečenost masa.
My ostatní jsme rubali a UIa se vznesla v sobotu celkem 11x (bylo by to i víckrát, ale kdo by skákal když se musí točit)
Příprava a organizace byla velkolepá, Krkovička čtyřnožce předpekl, fi. Havran dodaly výčepní soupravu a grupa oslavenců kromě čtyřnožce obložila stoly klobásama, sýry a... považte i zdravou zeleninou :-)
Aby náhodou něco nedošlo tak na růžovém pokoji byla připravená naládovaná lednička.
Takže se slavilo popíjelo a povídalo. Hezké to bylo :-)

Ráno naběhla úklidová četa - tentokrát to nejvíc odnesla Klárka s Jirkou a Havrani no a pak vzůru do oblak.
Dali jsme ještě 7 pohodových startů.
Ještě jedna událost stojí za zmínku - celý víkend se po obloze proháněly sestavy CRW - ale o tom bude spešl příspěvek takže se těšte :-)
dm

boj o stínhazard na plošeMladí a nadějní Cé Er Wééééé čkářiLůda "mimo" .. teda dopad byl na matraci ale "nějak se odrazil" :-)

Mašek Laufer přitává ......... přivítání s děvčaty
... no a pak už neskákal :-)tandem pasažerka, a kde je tandem pilot???kuk... tady :-)


Angešt a jeho zarputilý výraz při výskokustále zarputilý ....... se mu asi nelíbim :-(
kdepák :-) ... úsměv
... obložené stolyčerpací stanice Havran.....

no a je neděle odpoledne a konec provozu
... takže za 14 dní .-)