Zpět na seznam

Provoz 8-9.4.06
09.04.2006

Konečně


Tak jsme se konečně dočkali jara :-)
Sobotní ráno nás přivítalo sluníčkem a promočenou dráhou. I proto jsme zkusili inovaci - doskočiště jsme měli u pojížděčky, takže jsme zbatečně nerajtovali po louce a ke všemu jsme byli blíž k baráku.
Celý den bylo krásné slunečné počasí s krapítek studenym větrem.
Záklaďáci ještě nebyli a tak všechny studentské padáky měli k dispozici "mladí a nadějní", kteří toho náležitě využili.
Celkem jsme udělali v sobotu 10 startů.
Neděle už tak jasno nebylo, ale "šlo to "
Starty jsme udělali jenom tři a vzhledem k sílícímu větru, byli mladí nadějní vyloučeni z provozu a my ostatní jsme se vydali vstříc dobrodružství se jménem "přelet". Výpočtem trasy byl pověřen Radim a provedl kalkulaci s takovou grácií, že nikdo nepochyboval o tom, že budeme v pěti stovkách kroužit nad doskočištěm, žel bohu skutečnost byla jiná. Nejdál doletěl Morgan na své létající "250" ten se na letiště propracoval, zatím co nejkraší trasu jsem urazil já následován Kozinou. Naše přistání jsme pojali jako propagaci parašutismu v Záluží.

dm
"mladí a nadějní "Šemík s Línym Jazykem v patách


doskočiště u pojížděčkyvysmátá Gabča , jako figurant pro trénink kameramana


nedělní "smýkání" ... Grabštein..... Radimslavnostní pochod ZalužímKozina si i skoro zabalil... tam se toho vejdena palubě evakuačního vozidla panovala dobrá náladaparašutizmus relaxační sportMírova nová Z1 .... od teď je prý za volného pádu nejkrásnější chlap v Hořovicích
... od útlého mládí je třeba vštěpovat dorostu kladný vztah k alkoholuhele ..................
..... pták