Zpět na seznam

Doskočná 2005 I
27.11.2005

objektivem Grabštejna
Téma letošní doskočný bylo - NEBE, PEKLO, RÁJ
Ale od začátku, letos se doskočná vydařila snad po všech stránkách, po dlouhé době vyšlo počasí, takže jsme si skočili.... a to dokonce nejen nějakou křeč, ale regulerní provoz, který brzdila snad jenom zima a to že jsme si krapet šetřili síly na večer.
Doskočná už vlastně začala v pátek, kdy již tradičně Baník Janík zorganizoval rozpitnou - tentokrát poprvé v restauračním zařízení "U Havrana", které vystřídalo "B52".
Janík s8m se paradoxně rozpitné a nakonec ani samotné doskočné nemohl zúčastnit což byla veliká škoda, nicméně to mělo přece jenom jeden klad - a to ten, že ti co se zúčastnili rozpitné byli schopni se zároveň zúčastnit sobotního provozu, o čemž by se při Janíkově účasti dalo oprávněně pochybovat.
Před příjezdem rozpíječů tak byl na baráku jen Morgan a Metelka.
Po samotném provozu se část lidiček usídlila na klubovně (pro mjr.v.v.v. "NA KULTURCE"), část šla na romantickou procházku a Metelka s Čumajdanem ladili formu v sauně)
po 19 hodině vypuklo strojení do kostýmů a okolo 20,00 jsme byli téměř fšici v restauračním zařízeni "U Hyčara" kde se doskočná poslední roky koná.
Muziku a dlužno říct EXCELENTNĚ letos obstarával redaktorská čubka (jak ho něžně nazývá mgr. Kudláková) Karlos.
.... míchal to tak, že se na parketu děli neuvěřitelný věci a to vlastně nepřetržitě od začátku do 2,00
Rej masek a taneční kreace byl zpestřen tradičním vyhlášením lučištníků a promítáním sestříhů fotek a video záběrů z uplynulé sezony, které vyrobil Análek, Jirka Šíma a Laufer.


Doskočnou sponzoroval Šemík, který se letos stal Zralým mužem a na oslavu tohoto jubilea zaplatil veškeré pivo a takové množství jitnic, jelit a tlačenky že to ani nenažraní paragání (zejména když to bylo zadarmo) nebyli schopný sníst.


první fotky z letošní doskočný dorazili od Grabštějna
další budu zveřejňovat jak dorazí - komentáře vítám


dm

fókej mirku..... fóókej