Zpět na seznam

Dietní šílenství ll.
03.11.2005

...výsledky ověřeny, důstojnost zachována.Datum posledního provozu bylo před 3 měsíci určeno jako okamžik pravdy, ověření výsledků sázky Metelky a Karlose skrzevá zmenšení vlastního objemu. Plánování je jedna věc a realita druhá, takže bohužel, oba pánové, zaneprázdněni pracovními povinnostmi, se nacházeli na úplně jiném místě než měli. Jenže sázka je sázka a my všichni jsme se těšili na to, že hoši neuspějí a bude se na co koukat, až přijdou na řadu sankce. Náhradní řešení bylo nasnadě a tak už víme, že žádné stříhání ani Metelkův striptýz na doskočný nebude. STRAŠNĚ MĚ TO MRZÍ!!!!!!!

Úkolu ověření se bravurně chopil Čumajdán, pasoval se do funkce vrchního inspektora, připravil potřebné propriety, jako foťák a váhu, jakožto důležitá osoba přizval sličnou asistentku Macišku a vyrazili za Metelkou. Budiž jim za to chvála. Ke splnění úkolu museli překonat cestu do Hrádku, najít vrátnici závodu, prověřit své orientační schopnosti, zdolat výškový rozdíl a až po tomhle všem mohli přistoupit k vážení. Naštěstí celou dobrodružnou výpravu pečlivě zaznamenávali, takže to všichni můžeme ocenit.mgr.Kudláková

…Jiří, po tomhle si zhubnul?…tohle museli inspektoři zdolat

…a povedlo se! A jde se na to…


Metelka splnil váhový limit, který v jeho případě byl maximálně 89 kilo živé váhy. Důkazy zde:...váha v pohotovosti
…tady něco nehraje aneb najdi podstatný rozdíl! Jiří vysvětlil tím, že váha zpočátku nestála rovně…ještě jsem se zcela nerozhodla, jaký k tomu zaujmu postoj…

…tak pro jistotu ještě jednou.…je pravda, že se připozapomněl nechat vyfotit do půl pasu obnažený – by byl vidět rozdíl oproti výchozímu stavu ozdobných tukových prstenců, ale v obličeji je rozdíl vidět taky. Jiříčku, vypadáš trošku ztrhaně…to bude to pracovní vypětí. Ale spokojený s výsledkem.Karlos měl jednodušší cestu a zařídil si vše sám, dokumentaci poslal a nezbývá nám, než mu věřit. Na druhou stranu nezapomněl na instrukce a tak u něj můžeme porovnávat a mám pocit, že bříško splasklo. Jeho váha měla být max. 91,5 kg, takže taky splnil.

údaj na váze je špatně vidět, ale je to 91,20 a všimněte si, že se váží v botách a džínách.Bohužel nezbývá, než oběma borcům pogratulovat, i když nás to netěší. Ale tak mě napadlo, že bychom se s nimi mohli vsadit, že to do půl roku budou mít zpátky nebo tak něco. Ale tentokrát bych prosila tvrdší pravidla, tohle není zábava. Jste dobrý!!!!!