Zpět na seznam

provoz 28.-30.10.
01.11.2005


Ahoj čubičky a kamarádi vůbec….

vzhledem k Metelkově PRACOVNÍ zaneprázdněnosti (důkazy máme) mám hlášení já, ale snad to přežijete.

Víkend parádička, událostmi nabitý – už od začátku. Nejdřív Gumák, pak Pepíček. Škoda, že zanikla v davu myšlenka na Pepíčkovu nominaci na blbce roku za nenahlášený notam na pátek – jak se sezona začala, tak končí. Na druhou stranu je třeba ocenit, že k tomuto počinu měl Pepíček letos 2 příležitosti a obě plně využil. Fotky parašutistů, VYSTUPUJÍCÍCH z letadla s padákama v náručí hned tak někde nemají. A my jo, heč!!!


Gumák – to je nepoučitelnost. Přetržená achilovka při nohejbalu před lety mu nestačí, provokuje, zkouší a vyhrává – natržený sval!!! Gumáku, jestli si nechtěl skákat, stačilo to říct, on by se na tebe nikdo nezlobil. Ale moc ti ta sádra sluší, to je pravda.

…hlavně pohodlí.

A naučíš se spoustu nových věcí – třeba močit ležérně opřený bokem o auto…

Můžeš si s Karlem kupovat boty napůl…


Sobota – mlha, od 12 krásňoučko, i když pro některé bylo ráno velmi náročné..foto Análekfoto Análek


Pavlínka oslavila dvoustovku na laně a byla určitě moc ráda, viď, Pavli. Nemusela se bát o zdraví skrzevá nastydnutí, i když přehlídku spodního prádla si někteří moooc přáli… Takhle alespoň měla dost času zapojit se do organizace Robertovy koupele za 100. Vše se zdařilo, ale chlapci, upřímně řečeno, měli jste s ním co dělat… Kdyby řekl Robert hned, že na vedlejšák pracuje jako hadí muž v kabaretu, bylo by to jednodušší. Moc pěkně se kroutil…foto Včeldafoto Šíma

Análek měl co dělat, aby nešel taky…jak to hezky vypadá, jako kdyby pomáhali kamarádovi z nesnází…


...a ono ne. Foto ŠímaV neděli se pozoruhodnosti nekonaly, jen Šemík vyplnil přihlášku do klubu turistů. Ale protože mají v PPP jasnou organizaci práce, nemusel to dojít po svých.
foto 3x Včelda

…přes nabitý kulturní program se v první řadě skákalo.
…na ty kameramany se nedá spolehnout, člověk aby si dělal všechno sám….